تفاوت CE با C E در چیست؟

می دونستین بعضی از کمپانی های چینی از علامت تجاری C E سو استفاده می کنن؟
آیا تفاوت CE با C E رو می دونین؟

چقدر به لوگوهایی که بر روی کالاها درج میشن توجه میکنید؟ یکی از نشان هایی که معمولا بر روی اکثر کالاها درج شده، علامت CE هست. اگر می خواید در مورد ماهیت این نشان و سوء استفاده ای که بعضا از این علامت شده اطلاع بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می کنم این ویدئو فوق العاده کوتاه را از دست ندید.

نشان CE بیان کننده محصولی با استانداردهای اتحادیه اروپا، برای کنترل بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست عنوان شده . محصولاتی که این علامت تجاری رو دارن میتونن از بستر بازار اتحادیه اروپا بهرمند بشن.
اما لوگوی china export صرفا مجوزی هست که برای شرکت های تولید کننده چینی جهت صادرات به سایر کشور ها داده میشه و ربطی به کیفیت و ماهیت محصول اونها نداره؛ جدا از اینکه این لوگو با تغییر کوچکی در ساختار فاصله گذاری این علامت، اون رو به صورت ساختاری پیوسته مشابه ce اروپا نشان میده، اما نکته اینجاست وقتی که این علامت رو در کنار سایر استاندارد ها قرار میدن ، مصرف کننده تصور میکنه که این محصول از استانداردی اروپایی برخورداره
البته این رو مجددا تاکید می کنیم که علامت ce اروپا، صرفا بیان کننده تضمین کیفیت کالا نیست، بلکه بیشتر به محصولاتی داده میشه که شرایط عنوان شده با مضمون محیط زیست رو پاس کرده باشن.