, , , ,

💥 انتقال دیتا تا 20 کیلومتر، تنها با یک کور فیبر نوری 😱

مدیا کانورتورهای برند نت لن 🏆 😍 در این ویدئو همراه ما باشید تا 2 محصول خاص برند نت لن رو بهتون معرفی کنیم و تست این محصول رو بصورت شبیه سازی شده مشاهده کنین. 🙏 🎯 شما هم چالش انتقال دیتا در مسافت های طولانی رو داشتین ⁉️
, , , , , ,

جعبه گشایی و تست سوئیچ مدل FL1612-PGS

📦 جعبه گشایی سوییچ شبکه بسیار خاص برند نت لن 😍 📇 مدل FL1612-PGS 💥 جذابیت اصلی این سوئیچ انتقال دیتا و پاور بر روی 8 عدد از پورت های POE اون تا 800 متره 😱 📼 این ویدئو کوتاه رو همراه ما باشید 🙏
, ,

ریلز اینستاگرام رو فعال کن.. بیشتر دیده شو

ریلز اینستاگرام رو فعال کن.. بیشتر دیده شو اگه با تیک تاک آشنایی داشته باشین ریلز اینستاگرام هم همون قابلیت ها رو به شما میده. ریلز در اینستاگرام یه قابلیت جدیدیه که با تیک تاک رقابت می کنه. برای همین الگوریتم اینستاگرام بهای بیشتری بهش میده یعنی چی بهای بیشتری میده؟ یعنی نسبت به پست و استوری شما بازدهی بیشتری داره و اونو به مردم بیشتری نشون میده برای دیده شدن پس برای کسایی که کسب و کار اینترنتی دارن و ولاگرها و اینفلوئنسرها خیلی کاربردیه و می تونه کمکشون کنه
, ,

ارزیابی آینده تکنولوژی هوش مصنوعی در تجهیزات نظارتی و شبکه

هوش مصنوعی یا AI اثبات کرده که در حال حاضر یکی از تکنولوژی های دگرگون کننده دنیای ما به حساب میاد. این تکنولوژی با سناریویی که در جهان کنونی پیش گرفته ، به نظر میرسه بیش از هر زمان دیگه به اهدافش نزدیک و نزدیکتر شده.
,

فناوری Human Augmentation چیست و چه کمکی به زندگی ما می کند؟

ناوری های جدیدی که در جهت تقویت انسان به کار گرفته می شوند با تکمیل قواعد و اصولی که به کامل شدن توانایی های انسان می انجامد تعریف جدیدی از انسان بودن را به دنیا عرضه می کنند خط تولید این فناوری ها ارتباط مستقیمی با هدف گذاری نیازهای رو به رشد انسان در آینده دارد
, , , ,

در مورد رایانش مرزی، محاسبات لبه یا همون Edge computing چقدر اطلاع دارین؟

در مورد رایانش مرزی، محاسبات لبه یا همون Edge computing چقدر اطلاع دارین؟ اکثر تکنولوژی های جهان امروز ما در اپلیکیشن های edge Computing ای خلاصه شده که با فناوری های هوش مصنوعی ، شبکه 5G و Moblie cloud edge و دیگر قابلیت ها دارن همکاری می کنن تا پردازش داده ها رو برای مشتریانشون با سرعت بالاتری انجام بدن و البته در این پردازش ها بایستی از نزدیکترن منابع استفاده کنن.
, , , , , , , , , ,

میدونین استاندارد RoHS چیست و چه محصولاتی این گواهینامه رو می تونن بگیرن؟

در این ویدئو با ما همراه باشید... شاید نام استاندارد RoHS رو شنیده باشین، اما با ماهیت این استاندارد یا شرایط اعطاء اون به تجهیزات الکترونیکی چقدر آشنایی دارین ؟ عبارت RoHS که مخفف شده Restriction of Hazardous Substances Directive هست ، در واقع معرف قانونی میشه که در اروپا برای وسایل برقی و تجهیزات الکترونیکی وضع شده. کارخانه های محصولات مذکور گاهی اوقات از موادی استفاده میکنن که می تونه برای سلامت انسان یا محیط زیست مضر باشه.
, , , , , , ,

معرفی سوئیچ جدید برند نت لن با قابلیت انتقال دیتا و پاور تا 800 متر

سوئیچ 16 پورت همراه 2پورت آپلینگ گیگ و 1 پورت فیبر جذابیت اصلی این سوئیچ انتقال دیتا و پاور بر روی پورت های POE تا 800 متره براحتی می تونین با استفاده از این سوئیچ و اسپیلتور مربوطه به اون دیتا و پاورتون رو تا 800 متر با سرعت 10 مگابیت و تا 500 متر با سرعت 100 مگابیت انتقال دهید. این سوئیچ بزودی برای اولین بار با قیمت اقتصادی در ایران توسط برند نت لن عرضه خواهد شد.
, , , ,

می دونستین بعضی از کمپانی های چینی از علامت تجاری C E سو استفاده می کنن؟

چقدر به لوگوهایی که بر روی کالاها درج میشن توجه میکنید؟ یکی از نشان هایی که معمولا بر روی اکثر کالاها درج شده، علامت CE هست. اگر می خواید در مورد ماهیت این نشان و سوء استفاده ای که بعضا از این علامت شده اطلاع بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می کنم این ویدئو فوق العاده کوتاه را از دست ندید.

یک تماس تصویری خوب، تاثیرگذاری زیادی در پی دارد

تکنولوژی تماس تصویری سه بعدی! یعنی شما میتونید هر کاری رو که تو خونه انجام میدیدن به صورت سه بعدی به شاگرداتون‌ تو باشگاه یا کلاس به این صورت که خودتون اونجا باشین آموزش بدین!