معرفی برند نت لن

Every access point , is a starting point

گروه بازرگانی کنکاش که از سال ۱۳۸۷ تجربه توزیع سوییچ های شبکه را در بین نمایندگان خود داشته است جهت تبعیت از سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیرو حمایت از کار و تولید داخلی در زمینه سوییچ های شبکه کار را با بسته بندی و در ادامه با مونتاژ سوییچ های PoE با برند نت لن آغاز نمود . در 1399این مجموعه در نظر دارد گام های بلند تری را در حوزه تولید بردارد. چرا که نمی توان صرفا با موضوع مونتاژ این گونه سوییچ ها در کشور ادعای محصولی ایرانی نمود

خرید و حمایت از تولیدات و محصولات ساخت داخل کشور در ابعاد بین المللی، ملی و محلی می تواند آثار مثبت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، فنی، قانونی، علمی و تحقیقاتی فراوانی را برجاگذارد لذا از اواسط سال ۹۶ بصورت مصمم در این جهت گام برداشتیم. در حوزه تجهیزات شبکه یکی از پر مصرف ترین موارد ،کابل های شبکه می باشد که ارز قابل توجهی سالانه از کشور خارج می شود.

این در صورتیست که واردکنندگان برند های خارجی که غالبا سفارشات خود را از کشور چین حمل کرده اند با انبار سازی انبوه و قابل توجه کابل های شبکه همیشه پاسخگوی نیاز بازار بوده اند و این درصورتیست که در بازار فروش کابل های شبکه تولید داخل به سختی یافت می شوند و از سوی فروشنده های خورده فروش در بازار پیشنهاد نمی شوند و اگر سفارش بزرگی مد نظر باشد پروسه زمانی حداقل ۲۰ روز کاری را می طلبد. لذا برای حمایت از تولید داخلی ، اولین گام بررسی شرکت های تولید کننده کابل های شبکه در کشور بود. با تست نمونه کابل های تولید شده از چندین مجموعه در کشور به لحاظ قیمت ، کیفیت و تطابق با استاندارد های روز دنیا به انتخاب خود یعنی مجموعه صنعتی رفسنجان رسیدیم. با سفارش های بزرگ از این مجموعه صنعتی و انبار سازی انواع کابل های سعی در پاسخ به نیاز های همکاران در کشور خواهیم داشت.

از جمله محصولات جدید و فناوری محور نتلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. سوئیچ های شبکه
  2. کابل های شبکه
  3. تجهیزات شبکه
  4. دوربین های تحت شبکه